O nas

Witamy w firmie DARTECH, importera i wyłącznego dystrybutora na Polskę wsporników OLIVA TORRAS™ do przystawek mocy dla zasilania urządzeń chłodniczych, urządzeń grzewczych, klimatyzacji pojazdowych. Posiadamy całą gamę wsporników, pasków, kół prowadzących, sprzęgieł elektromagnetycznych.

Firma OLIVA TORRAS™ utworzona w 1945 roku w Hiszpanii jest wiodącym producentem szerokiej gamy komponentów metalowych w precyzyjnej obróbce i wykonaniu. Jej rozwój doprowadził do obecnej wielkości zakładu mieszczącego się na powierzchni 20.000 m2, gdzie 130 wyspecjalizowanych techników pracuje dostarczając klientom produkty spełniające wysokie wymagania jakościowe.

Zastosowanie najnowocześniejszych technologii i sprzętu produkcyjnego stworzyło odpowiednie warunki do powstawania produktów o odpowiedniej jakości wykonania przy jednoczesnym dbaniu o środowisko naturalne. Dzięki stosowaniu wysokiej jakości stali, stali nierdzewnej i aluminium w powiązaniu z rozwojem elektrycznych, elektronicznych dziedzin wsparcia projektowego i produkcyjnego gałęzi przemysłu samochodowego,

OLIVA TORRAS™ generuje dodatkowe możliwości dla swoich klientów oferując szeroką gamę rozwiązań dla nowych projektów.

Sprawdź naszą jakość.​